Farmville Hileleri Websitesi, Farmville Oyunu Hakkında, Oyuncuları Bilgilendirmek Amacıyla Hazırlanmıştır.

 

 

 

Farmville Oyunu ile ilgili herşey

FarmVille Hileleri

FARMVILLE KOMŞU SERVİSİ

 

Farmville Level Atlama Yardımcı Programlar Komşu Bul İletişim

 

  Geri Dön   |  Yazdır  |   İmlere Ekle

Zynga tarafından Facebook için geliştirilen Farmville oyunun, ciddi bir hilesi mevcut olmadığı halde oyunda hile sayılabilecek kolaylıklar sağlayan yöntemler türemiştir.

Facebook Farmville oyununda hızlı yükselmek isteyen oyun severler hilelere başvurmaya başladığından bu yana arama motorlarında aranan hile kelimelerinde bir artış görülmüştür. Bunlardan bazıları; “Farmville Hızlı level atlama hilesi”, ”Farmville Hediye Hilesi”, “Farmville Hileleri”, “Farmville Tarla Hilesi”, “Farmville fv Hilesi”, “Farmville Para Hilesi”, ”Farmville Para Kazanma”, “Farmville Level Atlama Hilesi”, “Farmville XP Hilesi”

Şimdi Farmville Facebook Oyunu için derlediğim başlıklara bakabiliriz.

Farmville Hilesiz Level Atlama

Farmville’de hızlı level atlamak için "farmville xp" taktiği

FarmVille Hileleri, Kurdeleleri Kullanarak Hızlı Level Atlamak

Farmville Fasulye Ek-Sil Yöntemiyle Exp Kazanmak

Farmville Saman Balyası Taktiği

Diğer Farmville Taktikleri

  

    

 

cilek

 

Başa Dön 

Farmville Hilesiz Level Atlama

Farmville oyununda saatlerce arayıp bulduğunuz  hileler   çoğunlukla işe yaramıyor. Farmville de  hilesiz nasıl level atlanacağına dair bilgi;

 1. Level yani seviye atlamak için exp kazanmanız gerekmektedir.  
 2. İlk bölümlerde daha az exp bir level atlamak için yeterliyken gittikçe levelleri geçmek için gereken exp artacaktır. 
 3. Oyuna ilk başladığımız zaman 1 tarla 1 exp vermektedir.     
 4. Hızlı olarak ilk levelleri aşmak için ilk levellerde dekor ile uğraşmayın sadece tarlaya yüklenin. 
 5. Tarla yaparken dikkat etmemiz gereken en hızlı yetişen meyve veya sebzeler olacaktır. 
 6. Örneğin 2 saatte yetişen meyve seçmeniz ve toplamda 20 tarlanız olması durumunda. 2 saatte bir 20 exp kazanacaksınız.     
 7. Oyunun ilerleyen bölümlerinde mevcut tarlanız size yetmemeye başlayacak ve tarlanızın boyutlarını büyütmek isteyeceksiniz.     
 8. Tarlayı büyütmek için komşulara ( neightbor ) ihtiyacınız olacaktır. 
 9. Kendinize yeni komşular bulmak için sitemizin ilgili bölümündeki başlığı kullanabilirsiniz. Komşu Bulmak İçin Tıklayın     
 10. Komşuların bunlar haricinde de birçok yararı vardır. 
 11. Örneğin komşu ziyaretleri size komşu başına 5exp kazanç sağlar.Bir komşunuzu günde sadece bir kez ziyaret edebileceğinizi unutmayınız.     
 12. Ayrıca ziyaret ettiğiniz her komşu size bir miktar altın getirir.     
 13. Bunun haricinde komşu ziyaretinizde ekranın solunda bulunan beyaz kutuları kullanarak komşularınızın tarlasına 5 adet gübre gönderebilirsiniz. Bu gübrelerden tanesi size 1exp kazandıracaktır.     
 14. Bunlar haricinde komşurınızla hediye alış verişinde bulunabilir ve tarlanızı oldukça geliştirebilirsiniz.     
 15. Tüm ekip biçtiğiniz tarlalar komşularınızı ziyaretleriniz ve hediye gelen hayvanlardan topladığınız hasatlar ile elde ettiğiniz exp kazancıyla oldukça level atladınız.     
 16. Lakin bunun yanında son olarak exp kazanmanızı sağlayan yapılar bulunmaktadır. (Ev, traktör kulübe, ağaç, sera vs.) Bu yapıları satın aldığınızda expler kazanacaksınız.   
 17.  

Bu taktik kısa süreli ürünler için geçerli değil malesef, nedenini anlayacaksınız. İlk olarak tarlanızı 50 (veya daha az) alan içeren bölgelere ayırın. İlk parçayı ekin daha sonra arada en az 6 sa. 15 dk. bırakarak diğerini. Böylece ilk bölgedeki ürünleri hasat edip yenilerini ekince biten mazotunuz, diğer bölgedeki ekinler oluncaya dek tekrar dolacaktır. Bu döngüyü bir kez başlattığınızda gerisini kolayca getirirsiniz…

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu     

 

 

 

 

cilek

 

Başa DönFarmville’de hızlı level atlamak için "farmville xp" taktiği

Farmville’de çalışan hile ve ipuçları serisinin birincisinde farmville xp hilesini anlatacağım.

Farmville oynarken xp kazanmak için bazen çok fazla paramız fakat tohumları ekecek alanımız olmaması şeklinde bir problemle karşılaşırız. Bu farmville xp hilesi bir üst seviyeye, farmville’de experience level’a, geçmeye çok yakın olduğunuzda fakat pulluk için yeterli plotunuz, arsanız, olmadığında veya harvest, biçmek için puanınız olmadığında çok faydalıdır.

Bu farmville ipucunu kullanmak için biraz paranız olması gerekiyor bu yüzden farmville dekorasyonları alarak veya farmvillede xp kazandırmayan şeyler edinerek farmville coinlerinizi yani paralarınızı harcamamaya özen göstermelisiniz.

Başlamak için farmville de boş olan veya ekilebilecek 10 plota, arsaya ihtiyacınız olacak. öncelikle ne ekmek istiyorsanız onun için ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu hesaplamalısınız, örneğin watermelons – farmville’de karpuz – toplamak için 4 güne ihtiyacınız olur ve 348 Farmville coinine satrabilirsiniz. Seçimi yaptıktan sonra seçiminiz için gerekecek tohumları alacağınız parayı ve onları biçmek, toplamak için size gerekecek parayı bir kenara ayırın. Biraz önceki bizim karpuz seçimimizde 1300 farmville coinini parasını, tohumlar için 150 farmville coinini de karpuzları yetiştirip toplamak için ayırmamız gerekir.

Bu çalışan farmville hilesine başlamak için ayırdığımız 10 arsayı temizleyip soybean (soya) alıyoruz. Bunlar bize 150 farmville coinine sürmek, farmville’de plow, için ve 150 farmville coini de ekmek ve yetiştirmek , farmville de plant, için mal olacaktır. Ama şimdi geliyoruz hilemize, bu soyaları küreğinizle, farmville’de shovel tool, hemen silin. Evet yanlışlık yok, soyaları ekip ekip silin. Farmville de soya ekin, hemen silin.

Bu işlemi yapmanın zararlı olduğunu düşünebilir, farmville de yanlış bir işlem yaptığınız kanısına varabilirsiniz. Yapılan işlem sizi aldatmasın, farmvillede hızlı xp kazanmak için en kolay yol bu işlemdir. İşlemimizi unutmamak için bu basit farmville hilesini hemen hatırlatayım Farmville de soya ekin, sonra hemen silin, farmville de soybean ekin, silin. Bu işlemi her yapışınızda sadece 10 farmville arsanızdan 30 farmville pointi, yani farmville puanı kazanacaksınız. 10 arsanızda bu çalışan farmville hilesini uygulamanız size 300 farmville coinine mal olacaktır. Bu farmville hilesini dilediğiniz kadar yapabilirsiniz. Bu işlemle farmville de hızlı xp kazanıp hızlı level atladığınızı görünce siz de şaşıracaksınız. Farmville hilesini anlatmaya başlamadan önce dediğim gibi bu farmville hilesinde size bolca farmville coini gerekecektir. Yeterince farmville xp si kazandıktan sonra ya da farmville coinleriniz bitmeye başlayınca veya farmville komşularınızın, arkadaşlarınızın bu hileyi yaptığınızı farketmesini istemediğinizde ilk başta hesaplayıp kenara ayırmış olduğunuz farmville coinleri ile istediğiniz tohumları alıp bu arsalara ekebilir ve bir şey olmamış gibi farmville devam edebilirsiniz. Bu işlemi çalışan farmville hilesini eğer traktörünüz, hasat cihazınız, tohum ekme makinanız var ise onlarla da yapıp farmville de daha da çok hız kazanabilirsiniz.

üst üste tarla hilesi:Farmville giriş yapınız. 4- Cheat Engine 5.5 Programını Açınız. Safariden yada mozilladan giriş yapın. ‘4 bytes’yazan Kısmı ‘Array Of Bytes’ Yapınız. ‘Hex’ Yazısının Yanındaki Boşluğa : d0 30 26 d7 d2 60 ?? ?? 66 ?? ?? a8 24 00 Kodu Yapıştırınız. sonra ‘first Scan’ Butonuna basarak Taratınız…lta Gelince Üzerinde Sağ Tuş tıklayıp ‘change record’ tıklayın. ordan ‘value’ ye tıklayın. gelen kodda ‘26' olan bölümü ‘27' yapınız. ve okeyleniyiz. Eneble Speadhackı açıp. 1,0 olan zaman birimini 0,0 yapın Apyy leyinTarlada Play a basın. Sayfa yükelemeye çalışıp yarım kalacak. O anda bir daha Kodu taratın. Yeni kodu da aşağı alın. Yine ‘26' yı ‘27' yapın. Son olarak Eneble speadhackı kapayın. Tarlanız açılacak. ve istediğiniz yere yeni tarala açabilirsiniz. Not: 2000 Tarlayı Geçmeyiniz Aksi Halde Tarlanız Açılmayacaktır!!!!

Alıntıdır;

http://www.yarismak.com/farmville-calisan-xp-experience-level-farmville-puanlari-hilesi.html

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu     

 

 

 

 

  

cilek

 

Başa Dön 

FarmVille Hileleri, Kurdeleleri Kullanarak Hızlı Level Atlamak

FarmVille’de mevcut görevleri tamamladığınız zaman size ödül olarak kurdeleler verilir. Bu kurdeleler size exp (deneyim puanı), para ödülü ve dekorasyon nesnesi kazandırır. Bu kurdelelerden kazanmak için çalışın ama diğer anlatımlarımızda da dediğimiz gibi ağaç/hayvan veya dekorasyon nesnesi için para harcamayın. Bu tür nesneleri komşularınızdan isterseniz size kolayca hediye edebilirler.
30.000 altın kazandığınızda mimar kurdelesi için 30 adet rest tent (dinlenme tentesi) satın alın ve çiftliğinize yerleştirin. Yapmış olduğunuz bu işlem size 2150 exp (deneyim puanı) kazandıracak ve harcadığınız altından yaklaşık 15.000 kadarını geri verecektir. Bu şekilde bir anda birkaç level atlayabileceksiniz.

 

Farmville Kurdele Görevleri ve Açıklamaları, Farmville Kurdele Hileleri.

Animal Shelter: Bu Kurdele için Çiftçi kayıp bir havyanı bulup onu bulup beslemesi gerekiyor. Bu kurdeleyi, komşularından gelen davetleri kabul ederek veya komşularının ana sayfalarında yer alan haberlerden bularak alabilirsiniz.

Greeen Thumb: Değişik bitkiler yetiştirdiğiniz zaman alınan madalya.

Tree Hugger: Değişik Ağaçlar yetiştirdiğiniz zaman alınan madalya.

Noah’s Ark: Değişik Hayvanlar yetiştirdiğiniz zaman alınan madalya.

Not Spoiled Gift: Hediye biriktirmek ve bunları kullanmayıp birktirdiğimiz zaman alıyoruz.

Siyah Koyun: Bazen ana sayfana bir siyah koyun geliyor ve ilk olarak o koyunu sen alıp yardım edersen o sende kalır ama satamazsın
Koyuna en hızlı şekilde yardım edip onu besleyebilirsin, fakat satamazsın.

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu     

 

 

 

 

  

cilek

 

Başa Dön 

Farmville Fasulye Ek-Sil Yöntemiyle Exp Kazanmak

Farmville Fasulye Hilesi; Hile sayılabilecek bir yöntem ile daha hızlı exp kazanabilir ve levelinizi yükseltebilirsiniz. Fasulye yönteminde yapmanız gereken öncelikle tarlayı sürmek. Bu işlem size 1 exp (deneyim puanı) kazandıracak ve 15 altınınızı alacaktır. Bu işlem sonrasında tarlanıza Soybean (fasulye) ekin. Bu işlem de 2 exp (deneyim puanı) kazandıracak ve 15 altınınızı alacaktır. Daha sonra işlemi baştan yapmak üzere tarlayı silin. Sonuç olarak harcadığınız 30 altın size 3 deneyim puanı olarak geri dönecektir. Yüksek miktarlı altın ile yaptığınız taktirde bu yöntemle 10.000 altın = 1000 deneyim puanına eşit olacaktır.

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu     

 

 

 

  

cilek

 

Başa Dön 

Farmville Saman Balyası Taktiği

Farmville oyununda level atlayabilmek için EXP puanı almanız gerekiyor. Buda çok yavaş alınıyor. Fakat Market’ten saman balyası alıp satarak exp kasabilirsiniz. Saman balyası aldığınızda 5 EXP puanı alıyorsunuz. 100 coinslik 10 tane saman balyası alırsanız 50 Exp puanı kazanıyorsunuz. Daha sonra saman balyalarını satabilirsiniz. Böylelikle xp elde etmiş olursunuz ve daha hızlı level atlarsınız.

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu     

 

 

cilek

 

Başa Dön

Diğer Farmville İpuçları

Çoğu oyuncunun amacı xp Kısaca level dedigimiz oranı yükseltmektir Buna en kolay ve hilesiz olarak yapacak olursak şu şekilde mümkündür.. tarlamiza genelde cilek ekicez ve cilek 4 Saat icinde büyüyor topluyoruz. dimi ? yani şöyle devamlı pc başinda iseniz siz çilek ekin ve 4 saat sonra toplayin tarlanizi tekrar bicin Xp kazanin En erken sekilde boyle ilerleme yapabiliriz obur ektiklerimizle yaparsak 2 gün yada 4 güne kadar bekliyoruz he bizi fazla yormaz 2 yada 4 günde bir bakariz ne varsa toplar cikariz ama diyorsaniz zamanim var ben ekerim bicerim levelim olsun o zman tek taktiginiz çilek ekmek olsun yada daha kisa zamanda cikacak bi ürün marketten alin sizde erkenden level atlarsiniz ve xp kazanmis olursunuz…


Eğer Bilgisayarınızdan 8 saat uzak kalacaksanız domates, kabak ve şeker pancarı ekin, İlerleyen levellerde çok değişik bitkiler sizleri bekleyecek ve bunlar çok büyük paralar kazandıracaktır.

 

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu    

 

Başa Dön

 

Site İçi Arama

Farmville Hileleri Home
 

Farmville - Tv izle Link

Farmville Wizard

farmville Secrets Revealed  

farmville secrets

 

 

 

 

 

ETİKETLER

farmville oyunu ciflik oyunu facebook Farmville Facebook  facebook farmville oyna facebook Facebook  OyunLarı 

facebook tarla oyunu famville farmville farmville.com farmville 2 oyna farmville altin Farmville Altın Hilesi farmville coins farmville facebook Farmville giriş Farmville Hack farmville hileFarmville Hileleri farmville hileleri nelerdir farmville hilesi farmville indir farmville kayıt ol farmville market farmville nasil oynanirFarmville Nedir? farmvilleoyna Farmville Oyna farmvilleoyna farmville oynasana farmville oyunu farmville oyunu oyna farmville tarla farmville tarla alma Farmville Tarla Büyütme farmville video izle Farmville Videoları Farmville yasaklandi farmville yeni farmville yenilikler farmville örnek bahçeler farmville üye ol fishville oyna tarla oyunu zynga farmville